Dalibor Krupka & Ján Kekeli - „Chicken and the Radio“

from: 27.Feb.09
to: 27.Mar.09

„Chicken and the Radio“, je výstava dvoch študentov Ateliéru fotografie VŠVU v Bratislave, ktorá zapadá do koncepcie Photoportgallery prezentovať nastupujúcu generáciu slovenských fotografov. Názov výstavy napovedá o istých surreálnych súvislostiach, s ktorými obaja autori pracujú. Krupkov minimalistický zásah do vopred vybranej krajinárskej scenérie dosahuje maximálny výraz a emocionálne napätie, s možnosťou voľnej interpretácie divákom. Kekeliho prístup je iný. Pracuje v interiéri, využíva  možnosti prostredia v ktorom sa práve nachádza, často na hranici dokumentárnej a inscenovanej fotografie. Oboch autorov spája jedinečná práca s kompozíciou ako aj fakt, že tvorbu vnímajú ako vizuálnu hru.

Dalibor Krupka /1984/, patrí k nastupujúcej generácii slovenských fotografov. Študent šiesteho ročníka VŠVU, s nezameniteľným rukopisom a bravúrnym ovládaním klasického čierno-bieleho procesu. Od roku 2006 člen občianskeho združenia Photoport. Vystavoval na Slovensku i v zahraničí.

Ján Kekeli /1984/, študent tretieho ročníka VŠVU. Patrí k najtalentovanejším študentom v Ateliéri fotografie. Vystavoval na Slovensku i v zahraničí. Je zastúpený v súkromných zbierkach. Photoportgallery pripravuje prezentáciu jeho prác na veľtrh súčasného umenia VIENNAFAIR 09.


Dalibor Krupka & Ján Kekeli - „Chicken and the Radio“

Od 27.2.2009 – 27.3.2009

Vernisáž výstavy 26.3.2009 o 18.00.hod.

News

Podporte aktivity občianskeho združenia PHOTOPORT, venujte nám 2% z Vašich daní.
Bližšie info na www.photoport.sk

Zmenilo sa číslo kontaktného mobilu na 0949 603 693

big collection of massage sex find on this website